EN

Ako žiť s ľahkosťou

Francine Jay


Nová kniha plná ľahkosti od autorky bestselleru Radosť z mála!
Máte občas pocit, že vás život ťahá ku dnu? Že všetky tie povinnosti a obavy z budúcnosti sú už na vás priveľa? Ľahkosť je čarovné slovíčko, ktoré sa môže stať vaším mottom a kľúčom k životnej zmene. O triedení vecí sa už napísali stohy kníh. Ako žiť s ľahkosťou je však iná. Nie je len o zbavovaní sa nepotrebných vecí, ale aj zaťažujúcich myšlienok, emócií či zbytočných aktivít. Nechajte sa ňou doviesť k ľahkému a pôvabnému životu a dobrému pocitu, že úsporným životným štýlom šetríte aj našu planétu!

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Lightly
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Gabriela Patkolová
Počet strán 248
EAN 9788056622452
Dátum vydania 4.6.2021
Vek od 18
Formát 152x203 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,39
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Máte občas pocit, že vás život ťahá ku dnu? Že všetky tie povinnosti doma, v práci, obavy z toho, čo bude, sú už na vás priveľa? Ľahkosť je čarovné slovíčko, ktoré sa môže stať vaším mottom a kľúčom k životnej zmene.

O triedení vecí sa už napísali stohy kníh. Ako žiť s ľahkosťou je však iná. Nie je len o zbavovaní sa nepotrebných vecí, ale aj zaťažujúcich myšlienok, emócií či zbytočných aktivít. Krok za krokom vás naučí, ako si vytvoriť v domácnosti viac priestoru, menej a zdravšie jesť, zorganizovať si svoj deň tak, aby ste zvládli všetky povinnosti a zároveň mali čas na seba a svojich blízkych, a odľahčiť vlastnú dušu.

Ponorte sa do tejto knihy receptov na minimalizmus: autorka celosvetovo úspešnej príručky Radosť z mála ich pre vás zostavila tak, aby vám zakaždým poskytli útechu, radu a inšpiráciu. Stačí pár minút denne a váš život opäť nadobudne ľahkosť a pôvab. A čo je skvelé, znížite spotrebu a prispejete k tomu, aby rovnako krásna a bez zbytočnej záťaže bola aj naša planéta!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Francine Jay

Francine Jay

Francine Jay je blogerka a autorka známa aj pod prezývkou Miss Minimalist. Na svojej stránke aj v knihách píše o tom, ako žiť s málom. Poskytuje rady, delí sa o svoje skúsenosti a odpovedá fanúšikom a záujemcom na všetky otázky. Francine svojimi nenáročnými a účinnými metódami minimalistického desatora pomohla stovkám ľudí, aby si urobili doma poriadok a zjednodušili život. Publikovala aj v mnohých magazínoch či médiách ako: CNN, BBC, The Guardian, The Financial Times, Forbes či The Huffington Post. V slovenskom jazyku vyšli jej knihy Radosť z mála a Ako žiť s ľahkosťou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM