EN

Miluj ľudí, používaj veci

. Kolektiv


Odolajte materializmu a naučte sa užívať prítomný okamih a prítomnosť ľudí.
Nikdy predtým v histórii neboli ľudia tak zahltení vecami ako dnes. Často kvôli tomu zanedbávajú svojich blízkych. Autori obľúbeného blogu The Minimalists skúmajú, ako sa nám život a vzťahy zlepšia potom, čo sa zbavíme materiálnych prežitkov. Predovšetkým ale ukazujú, ako prehodnotiť sedem dôležitých oblastí našich životov: vzťah k veciam, pravde, sebe, peniazom, hodnotám, tvorivosti a ľuďom. Predkladajú nielen návod, ako žiť plnohodnotne a zmysluplne, ale aj množstvo námetov na zamyslenie.

Informácie

Žáner osobný rozvoj
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Veronika Litviková
Počet strán 320
EAN 9788056633472
Dátum vydania 24.3.2023
Vek od 15
Formát 170x243 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,61
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Ako viesť vedomejší a radostnejší život? Ako premeniť pohľad na seba samého? Ako získať od života to, po čom túžime?

Nikdy predtým v histórii neboli ľudia tak zahltení vecami ako dnes. Často kvôli tomu zanedbávajú svojich blízkych. Svetovo preslávená dvojica The Minimalists v tejto knihe skúma, ako sa nám život a vzťahy zlepšia, potom čo sa zbavíme materiálnych prežitkov. Predovšetkým ale ukazujú, ako prehodnotiť a napraviť sedem dôležitých oblastí našich životov: vzťah k veciam, pravde, sebe, peniazom, hodnotám, tvorivosti a ľuďom. Vychádzajú pritom z vlastných zážitkov i skúseností ďalších zástancov minimalizmu a predkladajú čitateľom praktický návod, ako žiť plnohodnotne a zmysluplne.

„Všetko začína vecami, a akonáhle ich budete mať menej, ukážeme vám, ako si urobiť miesto na to, čoho by ste naopak mali mať viac.“

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM