EN

Ako sa zmeniť

Ako sa dostať z miesta, kde ste, na miesto, kde chcete byť

Katy Milkman


Ako sa dostať z miesta, kde ste, na miesto, kde chcete byť!
Keď pochopíte, čo stojí medzi vami a úspechom, nájdete kľúč k dverám, za ktorými sa skrýva vaše „nové ja“. Zmeniť sa môže byť oveľa ľahšie, ako ste nazdávali. Kniha Ako sa zmeniť vychádza z pôvodného výskumu Milkmanovej a z práce jej svetovo uznávaných vedeckých spolupracovníkov. Čitateľom prezrádza strategické metódy na identifikáciu a prekonávanie bežných prekážok stojacich v honbe za zmenou, ako je impulzivita, prokrastinácia a zábudlivosť

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Radka Smržová
Počet strán 240
EAN 9788056629246
Dátum vydania 12.8.2022
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,3
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Oceňovaná profesorka z Wharton Business School Katy Milkman zasvätila svoju kariéru štúdiu zmeny správania. V tejto prelomovej knihe odkrýva osvedčené spôsoby, ktoré vám pomôžu stať sa človekom, ktorým túžite byť.

Keď pochopíte, čo stojí medzi vami a úspechom, nájdete kľúč k dverám, za ktorými sa skrýva vaše „nové ja“. Zmeniť sa môže byť oveľa ľahšie, ako ste sa nazdávali. Ak chcete začať častejšie chodiť do posilňovne, ale cvičenie vám príde príliš náročné a nudné, žiadna aplikácia na plnenie predsavzatí vám pravdepodobne nepomôže. Ale čo keby ste pozmenili svoje tréningy tak, aby sa stali zdrojom vášho potešenia? Premeniť trápenie na zábavu je zaručenou cestou k úspechu.

Kniha Ako sa zmeniť prezrádza čitateľom strategické metódy na identifikáciu a prekonávanie bežných prekážok stojacich v snahe o zmenu, ako je impulzivita, prokrastinácia a zábudlivosť. Prostredníctvom prípadových štúdií a pútavých príbehov sa naučíte:

• Prečo môže byť načasovanie zásadným faktorom, pokiaľ ide o zmenu

• Ako premeniť pokušenie a pasivitu na tromfy v rukáve

• Ako vás ovplyvňujú vyžiadané a nevyžiadané rady

„Povinné čítanie pre každého, kto chce zmeniť svoje návyky – alebo svoj život – k lepšiemu.“

— Charles Duhigg, autor knihy The Power of Habit

„Toto je vaša šanca. Ak ste pripravení na zmenu a ste odhodlaní zmeniť sa, táto brilantná kniha vám pomôže premeniť vaše zámery na skutočnosť.“

— Seth Godin, autor knihy Toto je marketing

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM