EN
Atlas šťastia
P

Atlas šťastia

Helen Russell


Cesta okolo sveta, ktorá prináša 33 medzinárodných návodov, ako dosiahnuť šťastie.
Blúdite životom a neviete ako ďalej? Spravte to ako Číňania a nájdite svoj stav radosti sing-fu, ktorý dá vášmu životu zmysel. Máte práce vyše hlavy? Taliani vám pomôžu naučiť sa umeniu dolce far niente, čiže sladkému ničnerobeniu. Atlas šťastia vás zavedie do mnohých krajín od Anglicka cez Bhután, Írsko, Fínsko, Taliansko až po Japonsko a odhalí tajomstvá šťastia z celého sveta, ktoré vám zmenia život.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov The Atlas of Happiness
Původní jazyk angličtina
Počet strán 288
EAN 9788056622445
Dátum vydania 28.5.2021
Vek od 15
Formát 153x198 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Cesta okolo sveta, ktorá prináša 33 medzinárodných návodov, ako dosiahnuť šťastie.

Bojíte sa blížiaceho sa pracovného pohovoru? Inšpirujte sa Islanďanmi a ich konceptom betta reddast, neochvejným presvedčením, že všetko nakoniec dobre dopadne.

Blúdite životom a neviete ako ďalej? Spravte to ako Číňania a nájdite svoj stav radosti sing-fu, ktorý dá vášmu životu zmysel.

Máte práce vyše hlavy? Taliani vám pomôžu naučiť sa umeniu dolce far niente, čiže sladkému ničnerobeniu.

Ste vyčerpaní a cítite sa odstrihnutí od prírody? Švédi na to majú liek, stačí nájsť smultronställe, teda „záhon lesných jahôd“, dokonalý únik od okolitého sveta.

Atlas šťastia vás zavedie do mnohých krajín od Anglicka cez Bhután, Írsko, Fínsko, Taliansko až po Japonsko a odhalí tajomstvá šťastia z celého sveta, ktoré vám zmenia život.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Helen Russell

Helen Russell

Bestsellerová britská spisovateľka, žurnalistka a hovorkyňa. Jej debut The Year of Living Danishly sa okamžite stal bestsellerom. Jej knihy boli preložené do viac ako 20 jazykov. Publikuje aj v magazínoch a novinách ako Times, The Telegraph a iné, v spolupráci s vydavateľstvom Harper Collins pripravuje podcast s názvom How To Be Sad. O zdravom spracovávaní emócií prednáša aj pre veľké korporátne firmy ako Google či LEGO. V súčasnosti píše pre časopisy a noviny na celom svete: Stylist, The Times, Grazia, Metro a The Wall Street Journal. Je dopisovateľkou Guardianu a píše články aj pre Telegraph. Helenina prvá kniha A Year of Living Danishly – odhalenie tajomstiev najšťastnejšej krajiny na svete, vyšla v roku 2015 a stala sa bestsellerom, bola publikovaná v 20 krajinách. Jej druhá kniha Leap Year vyšla v roku 2016 a jej debutový román Gone Viking v roku 2018. Jej ďalšou knihou bude The Atlas of Happiness, mal by vyjsť v novembri 2018.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM