EN
Nikdy na teba nezabudnem
P

Nikdy na teba nezabudnem

Emily Wibberley, Austin Siegemund-Broka


Zvíťazí láska alebo rozum? Dojemná jednohubka pre mladých!
Pre Fitza to mal byť ten najnudnejší týždeň v živote. Mama ho vyslala na exkurziu po vysokých školách, na ktoré aj tak nechce ísť. Do plánov mu však vtrhne očarujúca a neskrotná Juniper, ktorá počíta dni, kým vypadne na výšku. Napriek svojim odlišnostiam spolu objavujú úžasné študentské mestá. V očiach toho druhého zahliadnu možnosti, o ktorých sa doteraz ani neodvážili uvažovať. Chalan, ktorý sa desí budúcnosti. Dievča, ktoré jej beží v ústrety. Ako ich životy zmení láska?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Time of Our Lives
Původní jazyk angličtina
Prekladateľ Ivana Cingelová
Počet strán 368
EAN 9788056622544
Dátum vydania 11.6.2021
Vek od 13
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Svetovo preslávená autorská dvojica, ktorá sa do seba zamilovala už na strednej škole, vám vyrozpráva príbehy o osudových stretnutiach a láske!

Pre Fitza to mal byť ten najnudnejší týždeň v živote. Mama ho vyslala na exkurziu po vysokých školách, na ktoré aj tak neplánuje ísť. Sú príliš ďaleko od domova a budúcnosti, ktorú si už dávno vybral. Cesta s jeho ľahkovážnym bratom je utrpenie a Fitza zachraňuje len slovník neobvyklých slov, čo mu pomáhajú lepšie opísať svet.

Do plánov mu však vtrhne očarujúca a neskrotná Juniper, ktorá počíta dni, kým vypadne na výšku. Preč od rodiny, čo do všetkého strká nos. Spomína si na každú výčitku od rodičov aj pochabosť piatich súrodencov. Potrebuje viac priestoru, aby objavila samu seba.

Fitz sa okamžite nechá uniesť Juniperinou iskrou, a napriek svojim odlišnostiam spolu objavujú úžasné študentské mestá. V očiach toho druhého zahliadnu možnosti, o ktorých sa doteraz ani neodvážili uvažovať.

Chalan, ktorý sa desí budúcnosti. Dievča, ktoré jej beží v ústrety. Ako ich životy zmení láska?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM