EN

Škola dobra a zla 4 - 1. časť

Výprava za slávou

Soman Chainani


Ďalšie pokračovanie bestsellerovej ságy. Dokážu dobro a zlo spolupracovať, aby spoločne zachránili rozprávky?
A žili šťastne, až kým... neprišla štvrtácka výprava študentov Školy dobra a zla! Žijete v rozprávke? Alebo ešte len čakáte, kým vás do nej niekto unesie a zažijete svoj šťastný koniec? V ten dúfali aj Agatha a Sophie. Dve najlepšie kamošky, ktoré bojovali o srdce rozprávkového princa a porazili hrôzostrašného riaditeľa rozprávkovej školy. Ich príbeh sa však ešte neskončil a hrdinky opäť čelia hrozbe, ktorá tentoraz ohrozí všetky rozprávky!

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Originálny názov The School for Good and Evil (Quest for Glory)
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Zuzana Trstenská
Počet strán 296
EAN 9788056625927
Dátum vydania 4.2.2022
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,4
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nad Školou dobra a zla visí nová hrozba. Dokážu dobro a zlo spolupracovať, aby spoločne zachránili rozprávky?

A žili šťastne, až kým... neprišla štvrtácka výprava študentov Školy dobra a zla!

Žijete v rozprávke? Alebo ešte len čakáte, kým vás do nej niekto unesie a zažijete svoj šťastný koniec? V ten dúfali aj Agatha a Sophie. Dve najlepšie kamošky, ktoré bojovali o srdce rozprávkového princa a porazili hrôzostrašného riaditeľa rozprávkovej školy. Ich príbeh sa však ešte neskončil a hrdinky opäť čelia hrozbe, ktorá tentoraz ohrozí všetky rozprávky!

Cieľom Agathinej a Tedrosovej štvrtáckej výpravy je panovať Kamelotu a prinavrátiť mu niekdajšiu slávu. Dekanka Sophie sa usiluje dať zlu nový, príťažlivý šat. Dobrodružstvá všetkých štvrtákov sa však zrazu menia na číry chaos. Kto zachráni doposiaľ najdôležitejší príbeh, aký Storian rozpovedal? V stávke je toho priveľa: osud našich obľúbených postáv, celých Nekonečných lesov aj všetkých príbehov.

Ďalšie tituly z rady "Škola dobra a zla"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vyštudoval anglickú a americkú literatúru na Harvarde a filmovú vedu na univerzite v Kolumbii. Svoju kariéru odštartoval ako scenárista a režisér. Jeho filmy boli premietané na viac ako 150 filmových festivaloch po celom svete. Ako spisovateľ sa preslávil sériou kníh Škola dobra a zla, z ktorej sa globálne predali milióny výtlačkov a bola preložená do viac ako 30 jazykov. Spoločnosť Netflix momentálne pracuje na jej filmovej adaptácii. Všetky časti série trhali rebríčky predajnosti. Viac o autorovi a jeho tvorbe sa dozviete na www.somanchainani.net
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM