EN

Škola dobra a zla 4 - 2. časť

Výprava za slávou

Soman Chainani


Dychberúce pokračovanie Školy dobra a zla!
Kde bolo, tam bolo, štvrtácke výpravy študentov Školy dobra a zla sa rútili do záhuby. Dobro a zlo odjakživa bojovali proti sebe, no tentoraz čelia nepriateľovi, ktorý plánuje zničiť všetky rozprávky. Agathu a Sophie zajali darebácki piráti, Tedros stále nie je právoplatným kráľom Kamelotu a všetci už vedia, že sa k nim zakráda slizký had s jediným cieľom – poraziť leva, dediča Kamelotu. S osudom rozprávkových hrdinov to naozaj nevyzerá ružovo! Zachráni príbehy lev alebo ich zožerie had?

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Originálny názov The School for Good and Evil (Quest for Glory)
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Zuzana Trstenská
Počet strán 280
EAN 9788056628164
Dátum vydania 20.5.2022
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,41
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Čo sa stane, ak sa v rozprávke objaví zloduch, ktorý neverí v dobro ani zlo, len absolútnu moc?

Kde bolo, tam bolo, štvrtácke výpravy študentov Školy dobra a zla sa rútili do záhuby. Dobro a zlo odjakživa bojovali proti sebe, no tentoraz čelia nepriateľovi, ktorý plánuje zničiť všetky rozprávky. Agathu a Sophie zajali darebácki piráti, Tedros stále nie je právoplatným kráľom Kamelotu a všetci už vedia, že sa k nim zakráda slizký had s jediným cieľom – poraziť leva, dediča Kamelotu. Kto je však neznámy had, ktorý klame, že má Artušovu krv? Vrátil sa snáď riaditeľ školy, aby im zasadil posledný úder? S osudom rozprávkových hrdinov to naozaj nevyzerá ružovo! Zachráni príbehy lev alebo ich zožerie had?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Škola dobra a zla"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vyštudoval anglickú a americkú literatúru na Harvarde a filmovú vedu na univerzite v Kolumbii. Svoju kariéru odštartoval ako scenárista a režisér. Jeho filmy boli premietané na viac ako 150 filmových festivaloch po celom svete. Ako spisovateľ sa preslávil sériou kníh Škola dobra a zla, z ktorej sa globálne predali milióny výtlačkov a bola preložená do viac ako 30 jazykov. Spoločnosť Netflix momentálne pracuje na jej filmovej adaptácii. Všetky časti série trhali rebríčky predajnosti. Viac o autorovi a jeho tvorbe sa dozviete na www.somanchainani.net
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM