EN

Osudoví kamarádi - Začarované zrcátko

Začarované zrcátko

Linda Chapmanová


Věříš na kouzla a čáry? Majka a její kamarádky ano! A když se setkají s kouzelnými zvířátky, čeká je spousta senzačních dobrodružství. Nejprve musí ale Majka a liška Kapradinka odvrátit hrozbu černé magie. Majčina starší sestra Kája se totiž poslední dobou chová divně a Kapradinka vycítí, že si temné síly brousí zuby právě na ni. Kájino chování má nejspíš na svědomí zrcátko z její nové pudřenky. Zvládnou kamarádky spolu se zvířátky využít svou nově objevenou kouzelnou moc a dát věci zase do pořádku?

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 176
EAN 9788020452122
Dátum vydania 2.9.2019
Vek od 9
Formát 138x207 mm
Vydavateľstvo Mladá fronta
Hmotnosť 0,288
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Věříš na kouzla a čáry? Majka a její kamarádky ano! A když se setkají s kouzelnými zvířátky, čeká je spousta senzačních dobrodružství. Nejprve musí ale Majka a liška Kapradinka odvrátit hrozbu černé magie. Majčina starší sestra Kája se totiž poslední dobou chová divně a Kapradinka vycítí, že si temné síly brousí zuby právě na ni. Kájino chování má nejspíš na svědomí zrcátko z její nové pudřenky.

Jak se jí ale nepozorovaně zmocnit? Zvládnou kamarádky spolu se zvířátky využít svou nově objevenou kouzelnou moc a dát věci zase do pořádku?

Ďalšie tituly z rady "Osudoví kamarádi"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Linda Chapmanová

Linda Chapmanová

Linda Chapman sa narodila v Liverpoole. Je bestsellerová autorka kníh pre deti a mládež. Píše pod vlastným menom aj pod rôznymi pseudonymami, aj ako spoluautorka. Na konte má okolo 200 kníh. Spolu s manželom a troma deťmi žije Leicestershire. V slovenskom jazyku vychádzajú jej série Hviezdni priatelia, Môj tajný jednorožec a Priateľstvo plné koláčikov.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM