EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Špekáčkova psí akademie 2: Hvězda v horské vánici

Hvězda v horské vánici

Gill Lewisová


Jako další se vám z party kurážných štěňat na Špekáčkově psí akademii představí border kolie Hvězda. Její maminka je ovčácká šampionka, každý ale říká, že Hvězda je příliš divoká, než aby se mohla stát ovčáckým psem. Když se ovšem ztratí malé jehně, využije své rychlosti a rozběhne se ho do hor hledat. Brzy ale zjistí, že malá ovečka není jediná, kdo potřebuje zachránit… Na konci knihy se čtenáři seznámí s Fern, opravdovou psí záchranářkou, a dozvědí se, co všechno tohle psí povolání obnáší!

Informácie

Žáner beletria
Ilustrátor Sarah Horneová
Jazyk čeština
Počet strán 120
EAN 9788020444264
Dátum vydania 28.2.2018
Vek od 9
Formát 137x196 mm
Vydavateľstvo Mladá fronta
Hmotnosť 0,229
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jako další se vám z party kurážných štěňat, která se na Špekáčkově psí akademii učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný, představí border kolie Hvězda. Její maminka je ovčácká šampionka, každý ale říká, že Hvězda je příliš divoká, než aby se mohla stát ovčáckým psem. Když se ovšem ztratí malé jehně, využije své rychlosti a rozběhne se ho do hor hledat. Brzy ale zjistí, že malá ovečka není jediná, kdo potřebuje zachránit…

Bonus na závěr: Na konci knihy se čtenáři seznámí s Fern, opravdovou psí záchranářkou, a dozvědí se, co všechno tohle psí povolání obnáší!

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Gill Lewisová

Gill Lewisová

Gill Lewisová bola od malička fascinovaná svetom zvierat. Preto nie je prekvapením, že pracovala ako veterinárka. Táto práca ju previedla celým svetom od Afriky až po ľadovce. Do detskej literatúry sa nanovo zamilovala vďaka svojim deťom, a tak sa rozhodla tvoriť príbehy aj sama. V slovenskom jazyku vychádza jej séria Šteniatka z Huňatej akadémie.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM