EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Biely tesák A1/A2 (AJ-SJ)

angličtina / slovenčina

Dana Olšovská


Študujte angličtinu čítaním príbehu o pohnutom osude miešanca psa a vlka!
Môže sa divoká šelma stať skutočným priateľom človeka? Dokáže láska a trpezlivosť prelomiť ľad nedôvery a nenávisti? Čítajte vzrušujúci príbeh o pohnutom osude miešanca psa a vlka a študujte pri tom angličtinu! Príbeh je spracovaný pre začínajúcich čitateľov. Slovenský zrkadlový preklad umožní čitateľovi obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel. Cvičenia na konci knihy sú vhodné na overenie získaných znalostí.

Informácie

Ilustrátor Aleš Čuma
Jazyk angličtina
Prekladateľ Tomáš Čačko
Počet strán 80
EAN 9788056625903
Dátum vydania 18.2.2022
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,14
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Môže sa divoká šelma stať skutočným priateľom človeka? Dokáže láska a trpezlivosť prelomiť ľad nedôvery a nenávisti? Čítajte vzrušujúci príbeh o pohnutom osude miešanca psa a vlka a študujte pri tom angličtinu!

Dej sa odohráva na divokých pláňach Ameriky a zachytáva osud Bieleho tesáka, napoly vlka, napoly psa. Jeho život je neustály boj o prežitie, o jeho miesto pod slnkom, večné prispôsobovanie meniacemu sa okoliu, okolnostiam a majiteľom. Od raného detstva je vystavovaný nepriazni osudu v podobe zrážok s ďalšími šelmami, rivality zvierat vo svorke alebo lakomých majiteľov, ktorí v ňom vidia len cestu k bohatstvu...

Príbeh je spracovaný pre začínajúcich čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v angličtine. Úroveň jazyka v publikácii je vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Slovenský zrkadlový preklad umožní čitateľovi obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel. Cvičenia na konci knihy sú vhodné na overenie získaných znalostí.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM