EN

Záchranná stanica: Vlčica Luna

Zuzana Štelbaská

5,0
( 1 )

Nová séria skutočných príbehov zachránených zvieratiek zo Zázrivej!
„Aha, tam!“ skríkol Lukáš a vystrelil ukazovák ku kríkom. Vystrašená mama schmatla Lukáša za ruku a ťahala ho preč. Z trávy napokon vykukla malá sivá hlava so špicatými ušami. „Veď je to len šteňa,“ uľavilo sa Lukášovi. Záchrana strateného psíka sa čoskoro zmenila na napínavý boj o život opusteného vĺčatka. Dokonalý prípad pre odvážnych zvieracích záchranárov.

Informácie

Ilustrátor Lucia Zednikovičová
Jazyk slovenčina
Počet strán 104
EAN 9788056626467
Dátum vydania 18.3.2022
Vek od 7
Formát 130x195 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,26
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Aha, tam!“ skríkol Lukáš a vystrelil ukazovák ku kríkom.

Vystrašená mama schmatla Lukáša za ruku a ťahala ho preč. Z trávy napokon vykukla malá sivá hlava so špicatými ušami.

„Veď je to len šteňa,“ uľavilo sa Lukášovi.

Záchrana strateného psíka sa čoskoro zmenila na napínavý boj o život opusteného vĺčatka. Dokonalý prípad pre odvážnych zvieracích záchranárov.

Poďte s nami zachrániť vĺčatko Lunu a čoskoro aj ďalšie zvieratká, napríklad rysa či medveďa, v novej detskej sérii Záchranná stanica. Nielenže zažijete dobrodružstvo, aké v skutočnosti prežili záchranári v Zázrivej, ale navyše sa dozviete, čo ste o týchto zvieratkách doteraz nevedeli.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Záchranná stanica"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská

Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách, najprv v lokálnych rádiách, neskôr RTVS Košice a RTVS Bratislava. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Okrem mnohých regionálnych magazínov stála za detskými a tínedžerskými programami (Fidlibum, Fidlibumove rozprávky, Si v obraze? No problem, The New Teenage Europe a ďalšie) ako dramaturgička a scenáristka. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM