EN

Záchranná stanica: Rys Leo

Zuzana Štelbaská


Nový napínavý príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej - poďte s nami po vlčici Lune zachrániť rysa Lea!
„Nááá pi-pi-pi-pi,“ volala na sliepky babka Chmúrová. Väčšinou jej ihneď odzdravili, no to ráno sa z kurína neozývali žiadne hlasy. „Na či ste šecke skapali, či čo?“ spýtala sa babka, keď otvárala drevené dvierka. Nadýchla sa prievanu a hromovo kýchla – HAPČÍÍÍ! Ako blesk z jasného neba vybehlo z tmavého kurína akési zviera...

Informácie

Ilustrátor Lucia Zednikovičová
Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Počet strán 104
EAN 9788056626917
Dátum vydania 1.4.2022
Vek od 7
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,273
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Nááá pi-pi-pi-pi,“ volala na sliepky babka Chmúrová.

Väčšinou jej ihneď odzdravili, no to ráno sa z kurína neozývali žiadne hlasy.

„Na či ste šecke skapali, či čo?“ spýtala sa babka, keď otvárala drevené dvierka. Nadýchla sa prievanu a hromovo kýchla – HAPČÍÍÍ!

Ako blesk z jasného neba vybehlo z tmavého kurína akési zviera...

Nový napínavý príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej!

Poďte s nami po vlčici Lune zachrániť rysa Lea a čoskoro aj ďalšie zvieratká. Nielenže zažijete dobrodružstvo, aké v skutočnosti prežili slovenskí záchranári v Zázrivej, ale navyše sa dozviete, čo ste o týchto prekrásnych zvieratkách doteraz nevedeli.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Ďalšie tituly z rady "Záchranná stanica"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská

Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM