EN

Záchranná stanica: Veverička Ninka

Zuzana Štelbaská


Ďalší skutočný príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej vás chytí za srdce!
Zachráňte spolu s Lulou a Tomim veveričku a jej mláďatká. Nielenže zažijete dobrodružstvo, aké v skutočnosti zažili záchranári v Zázrivej, ale navyše sa dozviete, čo ste o týchto milých zvieratách doteraz nevedeli.

Informácie

Ilustrátor Lucia Zednikovičová
Jazyk slovenčina
Počet strán 136
EAN 9788056639252
Dátum vydania 12.4.2024
Vek od 7
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Zistil som, že hore na kopci sa nám zabývala veverička. Prvá, ktorú som tam kedy videl! S Lulou sme jej vyrobili kŕmidlo a pred pár dňami asi porodila mláďatká,“ vysypal zo seba Tomi najdôležitejšie informácie.

„Určite má teraz mladé?“ zachmúrila sa mama. Bola špecialistka na zvieracie bábätká a považovala za nebezpečné, keď sa narodili takto neskoro. „Zanedlho sa skončí pekné počasie. Veveričia mama bude mať pred zimou veľmi málo času na to, aby vykŕmila seba a mladé zároveň.“

Nový príbeh zo Záchrannej stanice v Zázrivej, ktorý vás chytí za srdce!

Zachráňte spolu s Lulou a Tomim veveričku a jej mláďatká. Nielenže zažijete dobrodružstvo, aké v skutočnosti zažili záchranári v Zázrivej, ale navyše sa dozviete, čo ste o týchto milých zvieratách doteraz nevedeli.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Záchranná stanica"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská

Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM