EN

Hra na kalmára

100 % neoficiálny sprievodca seriálom Squid Game

Park Min-džun


Vstúpte do sveta fenomenálneho seriálu Squid Game.
Chcete zistiť viac o hre na kalmára, o postavách a jednotlivých epizódach najsledovanejšieho seriálu Squid Game? Dozviete sa, čo inšpirovalo jeho tvorcov, aké odkazy do seriálu ukryli a čo by nás mohlo prekvapiť v druhej sérii! Odhaľte konšpirácie ukrývajúce sa za príbehom seriálu Squid Game. Toto všetko a ešte viac prináša 100 % neoficiálny sprievodca seriálom Squid Game – netflixovej senzácie roku 2021, ktorá dominovala rebríčkom sledovanosti a získala niekoľko Zlatých glóbusov.

Informácie

Žáner non-fiction
film
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Mária Koscelníková
Počet strán 160
EAN 9788056628188
Dátum vydania 27.5.2022
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,23
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

VSTÚPTE DO SVETA FENOMENÁLNEHO SERIÁLU... AK MÁTE ODVAHU.

Čo všetko ste ochotní urobiť, aby ste vykúpili vlastné chyby?

Chcete zistiť viac o hre na kalmára, o postavách a jednotlivých epizódach najsledovanejšieho seriálu Squid Game? Dozviete sa, čo viedlo a inšpirovalo jeho tvorcov, aké odkazy do seriálu ukryli a čo by nás mohlo prekvapiť v druhej sérii! Odhaľte konšpirácie ukrývajúce sa za príbehom seriálu Squid Game. Aký dopad mal na sociálne siete? Toto všetko a ešte viac prináša 100 % neoficiálny sprievodca seriálom Squid Game – netflixovej senzácie roku 2021, ktorá dominovala rebríčkom sledovanosti a získala niekoľko Zlatých glóbusov a množstvo ďalších ocenení a nominácií.

Vďaka tejto knihe vstupujete do hry s číslom 457... využite všetky zákulisné informácie naplno.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Park Min-džun

Park Min-džun

Park Minjoon je scenárista a televizní kritik. Narodil se v Ssangmun-dong, v dělnické čtvrti korejského hlavního města Soulu, kde vystudoval kinematografii na Státní univerzitě. Jako dítě miloval hry – rád hrál kuličky, přetahování lanem a hru na oliheň. Kniha The Squid Game – Neoficiální průvodce je posledním dílem, které vytvořil předtím, než záhadně zmizel po obdržení zvláštní nabídky na cestě vlakem.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM