EN

Klub Tygrů - Útok z vesmíru

Thomas Brezina


Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!
Členové Klubu Tygrů se stanou svědky neuvěřitelné události – v tajemném lese poblíž města přistane vesmírná loď. Z ní jsou na Zem vysíláni pomocí světelných paprsků mimozemšťané, kteří rychle zmizí mezi stromy. Biggi, Luk a Patrik se shodnou, že záhadné bytosti vypadají neškodně. Když se ale vrátí do města, vše je vzhůru nohama. Podaří se jim odhalit, co se vlastně stalo? A proč se UFO objevilo zrovna tady? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Informácie

Jazyk čeština
Séria Tigrí tím
Prekladateľ Dagmar Steidlová
Počet strán 112
EAN 9788025355589
Dátum vydania 17.3.2022
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,193
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Členové Klubu Tygrů se stanou svědky neuvěřitelné události – v tajemném lese poblíž města přistane vesmírná loď. Z ní jsou na Zem vysíláni pomocí světelných paprsků mimozemšťané, kteří rychle zmizí mezi stromy. Biggi, Luk a Patrik se shodnou, že záhadné bytosti vypadají neškodně. Když se ale vrátí do města, vše je vzhůru nohama. Podaří se jim odhalit, co se vlastně stalo? A proč se UFO objevilo zrovna tady?

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM