EN

Klub Tygrů - Ztracená Atlantida

Thomas Brezina


Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.
Klub Tygrů tráví prázdniny na řeckém ostrově Naxos. Na výletě lodí vyloví z vody tajemnou zprávu. Podle legendy se prý v těchto místech nachází pozůstatky bájné Atlantidy. Biggi, Lukovi a Patrikovi nedá záhada spát. S potápěčskou výstrojí se proto znovu vydají na moře a ponoří se do hlubin. Tam však na ně čeká obrovské překvapení, ale hlavně velké nebezpečí. Podaří se jim vyváznout se zdravou kůží? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Informácie

Jazyk čeština
Séria Tigrí tím
Prekladateľ Dagmar Steidlová
Počet strán 136
EAN 9788025357422
Dátum vydania 23.5.2022
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,205
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Klub Tygrů tráví prázdniny na řeckém ostrově Naxos. Na výletě lodí vyloví z vody tajemnou zprávu. Podle legendy se prý v těchto místech nachází pozůstatky bájné Atlantidy. Biggi, Lukovi a Patrikovi nedá záhada spát. S potápěčskou výstrojí se proto znovu vydají na moře a ponoří se do hlubin. Tam však na ně čeká obrovské překvapení, ale hlavně velké nebezpečí. Podaří se jim vyváznout se zdravou kůží?

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM