EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Myseľ šampióna

Michal Kopčan


Ako športovať na maximum a maximálne si to užívať!
Ak sa chceš stať skutočne najlepším športovcom, akým len môžeš byť, musíš už dnes začať pracovať na rozvíjaní mysle šampióna. Pomocou tejto knihy dokážeš výrazne zlepšiť svoju celkovú športovú výkonnosť. Stratégie, techniky, metódy a určité princípy špičkovej výkonnosti v nej uvedené podrobne popisujú, ako môžeš dosiahnuť vrchol svojej športovej výkonnosti. Kniha Myseľ šampióna je pre teba tým správnym sprievodcom na ceste za naplnením tvojich športových i osobných cieľov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 208
EAN 9788056636480
Dátum vydania 27.10.2023
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,29
Typ kniha
Väzba mäkké dosky z kartónu

Najlepší športovci majú nielen skvelé fyzické schopnosti, kondíciu a technické zručnosti, ale disponujú aj správnym nastavením mysle – sú považovaní za mentálne silných športovcov.

Ak sa chceš stať skutočne najlepším športovcom, akým len môžeš byť, musíš už dnes začať pracovať na rozvíjaní mysle šampióna.

Pomocou tejto knihy dokážeš výrazne zlepšiť svoju celkovú športovú výkonnosť. Stratégie, techniky, metódy a určité princípy špičkovej výkonnosti v nej uvedené podrobne popisujú, ako môžeš dosiahnuť vrchol svojej športovej výkonnosti.

Kniha je určená aj rodičom mladých športovcov, ktorí chcú kontinuálne rozvíjať mentálnu odolnosť svojho dieťaťa, a tak ho adekvátne pripraviť na rôzne záťažové situácie, ktoré so sebou šport, ale aj samotný život prinášajú.

Ak si tréner a chceš získať základy mentálneho tréningu, a aj týmto spôsobom pomôcť sebe a svojim zverencom na ceste za úspechom, aj pre teba je určená práve táto kniha.

Kniha Myseľ šampióna je pre teba tým správnym sprievodcom na ceste za naplnením tvojich športových i osobných cieľov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Michal Kopčan

Michal Kopčan

Michal Kopčan je certifikovaný mentálny tréner, profesionálny člen medzinárodnej federácie IMGCA a mentálny tréner špičkových športovcov, ktorý okrem profesionálnych tímov spolupracoval so športovcami ako Marián Gáborík, Libor Kozák, Róbert Vittek, Milan Bartovič, Mário Bližnák, Ivan Baranka, Matúš Sukeľ, Ladislav Almási, Karol Sloboda a s mnohými ďalšími známymi slovenskými i zahraničnými osobnosťami.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM