EN

Fotbaloví géniové

Milan Macho


Kdo je nejlepší fotbalista všech dob?
Kdo je nejlepší fotbalista světové historie: Meazza, Bican, Di Stéfano, Pelé, Maradona, Cruyff, Beckenbauer, Platini, Zidane, Cristiano Ronaldo nebo Messi? Výpravná publikace plná fotografií hledá společně se čtenářem uspokojivou odpověď na tuto věčnou otázku. Dává možnost nahlédnout do fotbalové kuchyně všech geniálních hráčů, jejich vrstevníků ve světě, v Československu a Česku, proniknout do zákulisí klubů a mužstev, za které hráli, ukazuje jejich výjimečné přednosti i řídké slabiny.

Informácie

Žáner šport
Jazyk čeština
Počet strán 528
EAN 9788073886141
Dátum vydania 4.12.2011
Vek od 12
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 1,95
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kdo je nejlepší fotbalista světové historie: Meazza, Bican, Di Stéfano, Pelé, Maradona, Cruyff, Beckenbauer, Platini, Zidane, Cristiano Ronaldo nebo Messi?

Výpravná publikace plná fotografií hledá společně se čtenářem uspokojivou odpověď na tuto věčnou otázku. Dává možnost nahlédnout do fotbalové kuchyně všech geniálních hráčů, jejich vrstevníků ve světě, v Československu a Česku, proniknout do zákulisí klubů a mužstev, za které hráli, ukazuje jejich výjimečné přednosti i řídké slabiny.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!