EN

Tygr dělá uáá uáá …

Knížka pro děti, rodiče i pedagogy Pracujeme s poruchou pozornosti a hyperaktivitou (ADHD)

Kamila Kopsová, Petr Kops


Pochopte tygra ve svém dítěti!
Kniha je ojedinělým náhledem do dětské duše, napsaná podle skutečných příběhů dětí s ADHD, a to především ve formě hyperaktivity. Hlavním hrdinou příběhu je šestiletý školák Jakub. Postupně seznamuje čtenáře s tím, jak on jako dítě prožívá stav, kterému se říká syndrom ADHD, hyperaktivita. Je to vnitřní svět chlapce, který je sice před rodiči ukrytý, zároveň se ale výrazně projevuje navenek. Kniha čtenářům ukazuje, že pokud problém odhalíme, zároveň objevíme i způsob, jak se s ním vypořádat.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 40
EAN 9788026605973
Dátum vydania 17.11.2014
Vek od 6
Formát 200x200 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,292
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nejžhavějším tématem současnosti, které se dotýká téměř všech rodičů, pedagogů a samozřejmě mnoha dětí, je ADHD. Strašák, který děsí rodiče i pedagogy. Kniha „Tygr dělá uáá uáá…“ je ojedinělým náhledem do dětské duše, napsaná podle skutečných příběhů dětí právě s tímto syndromem, a to především ve formě hyperaktivity.

Hlavním hrdinou příběhu je šestiletý školák Jakub. Postupně seznamuje čtenáře s tím, jak on jako dítě prožívá stav, kterému se říká syndrom ADHD, hyperaktivita. Je to vnitřní svět chlapce, který je sice před rodiči ukrytý, zároveň se ale výrazně projevuje navenek. Kniha čtenářům ukazuje, že pokud problém odhalíme, zároveň objevíme i způsob, jak se s ním vypořádat. A v tom spočívá cenný přínos této publikace.

Mile ilustrovaná kniha je výborným pomocníkem rodičů i pedagogů, ale též inspirací pro samotné děti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Kamila Kopsová

Kamila Kopsová

Spoločne s manželom Petrom sú známi ako autori unikátnej metódy Životných máp (vo svete pod názvom Kops Method), vďaka ktorej dokážu objaviť, analyzovať a popísať skutočné príčiny stavov a situácií, v ktorých sa aktuálne nachádzame. Veľmi prínosná je ich metóda pre detských klientov. Praktické poznatky v práci s deťmi sú základom "tigrej" knižnej série (Tiger robí uáá,uáá, Ako sa dohovoriť s tigrom a Ako sa krotí tiger). Knihy boli preložené do slovenčiny a angličtiny. V marci 2017 autori obdržali Čestné uznanie za prínos v práci s deťmi s ADHD od KIU univerzity v Kolombe na Srí Lanke.
Zobraziť profil autora

Petr Kops

Petr Kops

Spoločne s manželkou Kamilou sú známi ako autori unikátnej metódy Životných máp (vo svete pod názvom Kops Method), vďaka ktorej dokážu objaviť, analyzovať a popísať skutočné príčiny stavov a situácií, v ktorých sa aktuálne nachádzame. Veľmi prínosná je ich metóda pre detských klientov. Praktické poznatky v práci s deťmi sú základom "tigrej" knižnej série (Tiger robí uáá,uáá, Ako sa dohovoriť s tigrom a Ako sa krotí tiger). Knihy boli preložené do slovenčiny a angličtiny. V marci 2017 autori obdržali Čestné uznanie za prínos v práci s deťmi s ADHD od KIU univerzity v Kolombe na Srí Lanke.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM