EN

Klub Tygrů (velký) – Tajemství tříbarevné kočky

Thomas Brezina


Napínavé příběhy s detektivní lupou pro malé čtenáře!
Příběh, který tě vtáhne do děje a už nepustí! Seznam se s Klubem Tygrů! Jeho členové – Biggi, Luk a Patrik – jsou detektivové, kterým to opravdu pálí. A vezmou tě do party!

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk čeština
Originálny názov Tiger Team MINI 1_(3)Das Geheimnis/Egmont_Beil
Počet strán 136
EAN 9788025324424
Dátum vydania 23.3.2015
Vek od 7
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,19
Typ kniha

Příběh, který tě vtáhne do děje a už nepustí! Seznam se s Klubem Tygrů! Jeho členové – Biggi, Luk a Patrik – jsou detektivové, kterým to opravdu pálí. A vezmou tě do party! Tentokrát jim zkříží cestu tříbarevná kočka, která je přivede na stopu tajemného dědictví. Někdo se chce pozůstalosti zmocnit za každou cenu a nezalekne se ani zločinu. Co s tím má však společného tříbarevná kočka? Klub Tygrů se musí pustit do pátrání, nezbývá totiž moc času…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM