EN

Klub Tygrů - Chrám hromů

Thomas CBrezina


Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!
Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a s pomocí superlupy hravě vyřeš každou záhadu. Kamarádi Biggy, Patrik a Luk založili Klub Tygrů a pravidelně se scházejí v tajné klubovně. Zajímavý předmět z pozůstalosti námořního kapitána Bollera je navede k hledání pokladu, který má být ukryt v tajemném Chrámu hromů. Nikoho z nich by nenapadlo, že se dostanou až na ostrov pokladů, kde však zdaleka nejsou sami.

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 124
EAN 9788025308301
Dátum vydania 25.2.2009
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a pomocí superlupy hravě přijdeš každé záhadě na kloub.

Kamarádi Biggy, Patrik a Luk založili Klub Tygrů a pravidelně se scházejí v tajné klubovně. Zajímavý předmět z pozůstalosti námořního kapitána Bollera je navede k hledání pokladu, který má být ukryt v tajemném Chrámu hromů. Nikoho z nich by nenapadlo, že se dostanou až na ostrov pokladů, kde však zdaleka nejsou sami... Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!