EN

Klub Tygrů - Počítačoví piráti

Thomas Brezina


Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!
Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat, a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční. Když je napaden počítač v klubovně Klubu Tygrů a další přístroje v okolí, začne být všem jasné, že tu řádí počítačoví piráti. Podaří se našim kamarádům zastavit nebezpečnou hrozbu?

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Číslo dielu 21
Jazyk čeština
Originálny názov Tiger Team 21 - Die Internet-Banditen
Počet strán 120
EAN 9788025322215
Dátum vydania 27.10.2014
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,179
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční. Když je napaden počítač v klubovně Klubu Tygrů a dokonce další přístroje v okolí, začne být všem jasné, že na internetu řádí počítačoví piráti. Je možné, že je do případu namočen matikář ze školy? Podaří se našim kamarádům zastavit nebezpečnou hrozbu?

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM