EN

Klub Tygrů - Hřbitov dinosaurů

Thomas Brezina


Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.
Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru! Kamarádi z Klubu Tygrů se na vlastní pěst pustí do hledání tajemného hřbitova dinosaurů, i když vědí, že při tom riskují vlastní životy. Krutý a bezohledný protihráč totiž vláká každého, kdo na pohřebiště vkročí, do smrtelné léčky. Podaří se jim záhadné místo najít a šíleného vědce zastavit?

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk čeština
Originálny názov Das Tiger Team - Der Saurier-Friedhof
Původní jazyk nemčina
Počet strán 120
EAN 9788025324738
Dátum vydania 31.8.2015
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,18
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.

Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru!

Kamarádi z Klubu Tygrů se na vlastní pěst pustí do hledání tajemného hřbitova dinosaurů, i když vědí, že při tom riskují vlastní životy. Krutý a bezohledný protihráč totiž vláká každého, kdo na pohřebiště vkročí, do smrtelné léčky. Podaří se jim záhadné místo najít a šíleného vědce zastavit?

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM