EN

Receptíky pre malých kuchárov - Hravá kuchárka pre malých cestovateľov

Pavla Šmikmátorová


S našou knihou si pripravíte naozajstnú exotickú hostinu!
Táto kuchárska kniha plná farebných fotografií, vtipných ilustrácií a napínavých komiksov je určená všetkým deťom, ktoré sa zaujímajú nielen o kuchárske umenie. Predtým než sa však pustia do prípravy tradičných cudzokrajných pokrmov, môžu si s našou knihou najskôr vyskúšať jedlá menej náročné, zato však originálne, hravé a hlavne chutné. Recepty, ktoré v knihe nájdete, obsahujú tak pokrmy slané, ako aj sladkosti a nápoje.

Informácie

Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788056600054
Dátum vydania 5.9.2016
Vek od 7
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Táto kuchárska kniha plná farebných fotografií, vtipných ilustrácií a napínavých komiksov je určená všetkým deťom, ktoré sa zaujímajú nielen o kuchárske umenie, ale i o cestovanie, a chceli by svojim kamarátom, rodičom alebo prarodičom pripraviť zaujímavé exotické pohostenie. Predtým než sa však pustia do prípravy tradičných cudzokrajných pokrmov, môžu si s našou knihou najskôr vyskúšať jedlá menej náročné, zato však originálne, hravé a hlavne chutné.

Recepty, ktoré v knihe nájdete, obsahujú tak pokrmy SLANÉ (chlebíčky, chuťovky, šaláty, obložené misy a pod.), ako aj SLADKOSTI (cukrovinky, poháre, zákusky a pod.) a NÁPOJE (koktaily a pod.). Forma týchto známych pochúťok vás však zaručene prekvapí! Už ste niekedy jedli toasty v tvare indiánskeho típí, pochutnávali si na sladkých polárnych líškach alebo pili koktail určený pre skutočné americké hviezdy?

Jednotlivé recepty sú navyše rozdelené do štyroch kapitol podľa svetových strán, takže sa nemusíte báť, že by vám s našou knihou na niektorom z kontinentov došli nápady. Každá z kapitol je uvedená vtipným dvojstranovým komiksom, v ktorom sa znova stretnete s opičkou SMIEŠKOU, prasiatkom KVIČKOM a mravčiarom FUČKOM. Títo traja zvierací kamaráti vám budú pri varení radiť, ako na to, a pri príprave každého z receptov vám pribehnú na pomoc s dobrou radou v podobe malého zlepšováka.

V KNIHE NÁJDETE:

* 24 originálnych receptov pre malých i veľkých kuchárov

* 24 praktických „zlepšovákov“

* 4 vtipné komiksy a 3 zábavné zvieratká

* eskimácke iglu, ktoré nechladí

* nebezpečne prešibané indické kobry

* spoľahlivo presný bagetový expres

* skutočne sladkých čokoládových černoškov

* wa oveľa viac…

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM