EN

Je Miška myška?

Taťjana Lehenová


„Mami, a aké to bolo pred narodením? Čo sa deje v brušku?“ Spomínate si ešte na tieto otázky? Koho by odpoveď nezaujímala? Teraz máte šancu vkĺznuť do príbehu, ktorý sa dennodenne odohráva, a kedysi ho prežil každý z nás. Zistite, ako sme sa cítili predtým, než sme sa narodili, čo sme u mamy v brušku robili, čo bolo zábavné a čo dôležité, a aké patálie sme možno museli riešiť.

Informácie

Žáner príbehy detí
Ilustrátor Lubor Ondráš
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788056600511
Dátum vydania 13.2.2017
Vek od 6
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,51
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Mami, a aké to bolo pred narodením? Čo sa deje v brušku?“ Spomínate si ešte na tieto otázky? Koho by odpoveď nezaujímala?

Teraz máte šancu vkĺznuť do príbehu, ktorý sa dennodenne odohráva, a kedysi ho prežil každý z nás. Zistite, ako sme sa cítili predtým, než sme sa narodili, čo sme u mamy v brušku robili, čo bolo zábavné a čo dôležité, a aké patálie sme možno museli riešiť.

No a navyše – narodením sa predsa nič nekončí, ale začína…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Denník N - Veselo-dojemný príbeh neukážkovej rodiny

Nedajte sa pomýliť názvom. Červenou farbou vyznačené i a y neznamenajú nič viac a nič menej, než samotnú otázku, či je Miška myška. V knihe nie sú žiadne gramatické cvičenia. Ukrýva veselo - dojemný príbeh neukážkovej rodiny, v ktorej oco a mama sa na ilustráciách nenormálne podobajú na Kristínu Farkašovú a Jara Filipa. V knihách pre deti od cca 5 rokov nenarazíte často na kontroverzné pasáže, v ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!