EN

Je Miška myška?

Taťjana Lehenová


„Mami, a aké to bolo pred narodením? Čo sa deje v brušku?“ Spomínate si ešte na tieto otázky? Koho by odpoveď nezaujímala? Teraz máte šancu vkĺznuť do príbehu, ktorý sa dennodenne odohráva, a kedysi ho prežil každý z nás. Zistite, ako sme sa cítili predtým, než sme sa narodili, čo sme u mamy v brušku robili, čo bolo zábavné a čo dôležité, a aké patálie sme možno museli riešiť.

Informácie

Žáner príbehy detí
Ilustrátor Lubor Ondráš
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788056600511
Dátum vydania 13.2.2017
Vek od 6
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,499
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Mami, a aké to bolo pred narodením? Čo sa deje v brušku?“ Spomínate si ešte na tieto otázky? Koho by odpoveď nezaujímala?

Teraz máte šancu vkĺznuť do príbehu, ktorý sa dennodenne odohráva, a kedysi ho prežil každý z nás. Zistite, ako sme sa cítili predtým, než sme sa narodili, čo sme u mamy v brušku robili, čo bolo zábavné a čo dôležité, a aké patálie sme možno museli riešiť.

No a navyše – narodením sa predsa nič nekončí, ale začína…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Denník N - Veselo-dojemný príbeh neukážkovej rodiny

Nedajte sa pomýliť názvom. Červenou farbou vyznačené i a y neznamenajú nič viac a nič menej, než samotnú otázku, či je Miška myška. V knihe nie sú žiadne gramatické cvičenia. Ukrýva veselo - dojemný príbeh neukážkovej rodiny, v ktorej oco a mama sa na ilustráciách nenormálne podobajú na Kristínu Farkašovú a Jara Filipa. V knihách pre deti od cca 5 rokov nenarazíte často na kontroverzné pasáže, v ...
NAPÍŠTE NÁM