EN

Ľadové kráľovstvo - Putovanie za svetlom

Suzanne Francisová


V knihe okrem príbehu nájdete aj osem strán krásnych fotografií a zaujímavostí o skutočnej polárnej žiare!
Kristoff a Sven vedú svojich kamarátov Annu, Elsu a Olafa do Údolia trollov na tajomnú Kryštálovú slávnosť, ktorá sa koná za svitu polárnej žiary. Veľký Pabbie prijme všetkých mladých trollov, ktorí získali potrebné kryštály, do sveta dospelých. Patrí k nim aj Kamienok. Ten však ešte stále nemá stopársky kryštál. Kamaráti sa rozhodnú, že mu ho pomôžu získať. Podarí sa im to?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 232
EAN 9788025239414
Dátum vydania 23.5.2017
Vek od 8
Formát 210x240 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,37
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kristoff a Sven vedú svojich kamarátov Annu, Elsu a Olafa do Údolia trollov na tajomnú Kryštálovú slávnosť. Je to najdôležitejšia udalosť v živote každého mladého trolla. Pri svetlách magickej polárnej žiary prijme Veľký Pabbie všetkých mladých trollov, ktorí získali potrebné kryštály, medzi dospelých. Patrí k nim aj Kristoffov priateľ Kamienok. Je tu však jeden problém: Kamienok ešte stále nemá stopársky kryštál. A čo je horšie, Veľkého Pabbieho a polárnu žiaru nikde nevidno. Bez nich sa slávnosť nemôže uskutočniť! Kamaráti sa rozhodnú Kamienkovi pomôcť. Svoj posledný kryštál získa tak, že vystopujú Veľkého Pabbieho. No podarí sa im nájsť ho včas?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ľadové královstvo"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!