EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Vážka

Michel Bussi


Napínavá detektívka so šokujúcim rozuzlením. Kto je vlastne bábätko, ktoré sa ako jediné zachránilo pri havárii lietadla?
Vážka. Tajomná, krehká a nepolapiteľná. Ako bábätko, čo sa našlo jednej studenej decembrovej noci pri horiacom vraku lietadla. Keď vysvitne, že v lietadle boli dve bábätká a identifikácia nie je možná, rozpúta sa o dieťa krutý boj dvoch rodín, bohatej a chudobnej. Štedro financovaný súkromný detektív pátra po identite tohto bábätka dlhých osemnásť rokov. Krutá rodinná dráma živená klamstvom, manipuláciou a zločinom sa zvrhne na šokujúcich okolnostiach, pri ktorých veľké peniaze nehrajú rolu.

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Počet strán 424
EAN 9788026708810
Dátum vydania 9.6.2017
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,43
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Lyse-Rose alebo Emilie?

Kto je vlastne trojmesačné bábätko, ktoré sa ako jediné zachránilo pri havárii lietadla?

Komu Vážka, ako dievčatko nazvali novinári, patrí, o to sa sporia dve rodiny, jedna bohatá, druhá chudobná. Zdá sa, že súkromný detektív po osemnástich rokoch pátrania našiel k tejto záhade kľúč. Jeho telo však našli s prestrelenou hruďou a na nepoznanie spálenou tvárou.

No zostal po ňom denník s podrobným opisom pátrania.

Príbeh čitateľa vtiahne do deja, ktorý sa odvíja od Vrchu hrôzy v pohorí Jura a napínavo pokračuje cez prestížnu parížsku štvrť Butte-aux-Cailles až po robotnícky Dieppe. Je šokujúce rozuzlenie dielom náhody alebo niekto už od začiatku príbehu manipuluje so všetkými účastníkmi tejto drámy?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Michel Bussi"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!