EN

Vážka

Michel Bussi


Napínavá detektívka so šokujúcim rozuzlením. Kto je vlastne bábätko, ktoré sa ako jediné zachránilo pri havárii lietadla?
Kto je vlastne trojmesačné bábätko, ktoré sa ako jediné zachránilo pri havárii lietadla? Komu Vážka, ako dievčatko nazvali novinári, patrí, o to sa sporia dve rodiny, jedna bohatá, druhá chudobná. Zdá sa, že súkromný detektív po dlhých rokoch pátrania našiel k tejto záhade kľúč. Jeho telo však našli s prestrelenou hruďou a na nepoznanie spálenou tvárou. No zostal po ňom denník. Je šokujúce rozuzlenie dielom náhody alebo niekto už od začiatku príbehu manipuluje so všetkými účastníkmi tejto drámy?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 424
EAN 9788026701972
Dátum vydania 13.10.2014
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,415
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lyse-Rose alebo Emilie? Kto je vlastne trojmesačné bábätko, ktoré sa ako jediné zachránilo pri havárii lietadla? Komu Vážka, ako dievčatko nazvali novinári, patrí, o to sa sporia dve rodiny, jedna bohatá, druhá chudobná.

Zdá sa, že súkromný detektív po osemnástich rokoch pátrania našiel k tejto záhade kľúč. Jeho telo však našli s prestrelenou hruďou a na nepoznanie spálenou tvárou. No zostal po ňom denník s podrobným opisom pátrania.

Príbeh čitateľa vtiahne do deja, ktorý sa odvíja od Vrchu hrôzy v pohorí Jura a napínavo pokračuje cez prestížnu parížsku štvrť Butte-aux-Cailles až po robotnícky Dieppe.

Šokujúce rozuzlenie je dielom náhody alebo niekto už od začiatku príbehu manipuluje so všetkými účastníkmi tejto drámy?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Michel Bussi"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.gorila.sk - Štýl písania je istý a uveriteľný

Tento príbeh bol jednoducho geniálny. Alebo skôr zložito výborný. Okrem línie v prítomnosti sa dostávame prostredníctvom zápiskov aj do minulosti, kde detektív chronologicky opísal priebeh svojho pátrania. A aby komplikácií nebolo málo, v prítomnosti sa strieda viac uhlov pohľadu. Sú tu dve rodiny, kde sú znepriatelení starí rodičia a v oboch rodinách má Lylie aj potenciálnych súrodencov - u Vitra...
NAPÍŠTE NÁM