EN

Dvůr křídel a zmaru

Sarah J. Maasová

5,0
( 1 )

Třetí díl bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží.
Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království.


Získané ocenenia:
Goodreads Choice Awards, 2017, vítěz v kategorii Young Adult Fantasy

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788075445155
Dátum vydania 26.3.2018
Vek od 14
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,768
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Feyre se vrací zpět na Jarní dvůr, aby zde shromáždila informace o Tamlinově armádě a o plánech krále, který hodlá Prythian napadnout a zničit. A k tomu musí předstírat svou lásku k muži, kterého ve skutečnosti nenávidí – a jediná chyba může stát život nejen ji, ale může způsobit zkázu i celého království.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Dvor tŕňov a ruží"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

elliesbookverse.blogspot.cz/2018/ - Zhrnutie 2018: Najlepšie knihy2

Sarah J. Maas nesmie v tomto rebríčku chýbať. Svet, ako ho má autorka vymyslený je úžasný, no a tie postavy si jednoducho musíte zamilovať. Všetko tu do seba zapadá, príbeh je plný napätia a zvratov a napriek hrúbke knihy sa ani na jednej strane nemáte kedy nudiť!

elliesbookverse.blogspot.cz/2018/ - Dvůr křídel a zmaru

éria, ktorá začala ako rozprávka sa postupne pretvorila na akciou nabitú a perfektne vymyslenú fantasy. Prvý diel bol len taký malý prológ oproti tomu, čoho sme sa dočkali v druhej a tretej časti. Tu už nemôže ani slovo padnúť o tom, že by išlo len o nejaké prerozprávanie pôvodnej rozprávky o Kráske a zvierati. Aj keď určité rysy, črty a prvky nesie aj z mnohých ďalších rozprávok, ide tu predovšet...
NAPÍŠTE NÁM