EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Ladislav Zibura


Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.
Po dvojici bestsellerů přichází princ Ládík s další knihou – tentokrát o cestě do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Ladislav Zibura se vydává do těch nejzapadlejších vesnic, aby mohl poslouchat příběhy místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a sovětské nostalgie. Své zážitky z kavkazského putování Zibura líčí s tradičním humorem a sebeironií, pro které ho čtenáři nenávidí a milují.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 248
EAN 9788026507017
Dátum vydania 30.11.2017
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo BIZBOOKS
Hmotnosť 0,573
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Po dvojici bestsellerů přichází Ladislav Zibura s novým dobrodružstvím – tentokrát se vydává do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a nostalgie po sovětských časech. Své zážitky z kavkazského putování líčí Zibura s humorem a ironií, pro které si získal popularitu nejen u příznivců cestopisů. Ať už je zrovna ztracený v horách, bojuje s nepřízní počasí, nebo omylem jí grilovaného ježka, vše přijímá s dokonalým nadhledem. Ziburův příběh je svědectvím o půvabu svobody a lehkosti života na cestách.

O čem to je:

Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.

Komu to můžu koupit:

Všem příznivcům cestování, poutavých příběhů a humoru.

Co se mi na tom může líbit:

Vtip, dobrodružství, hodně obrázků a krátký text.

Jak to skončí:

Přežije a vrátí se domů stopem.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Pěškopisy Ladislava Zibury"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Na konci minulého roka vyšla Ladislavovi Ziburovi ďalšia z jeho série cestovateľských kníh. Tentoraz sa vydal prebádať menej navštevované krajiny ako Arménsko a Gruzínsko. Opäť má ale rovnaký cieľ ako v predchádzajúcej knihe – navštíviť miesta, kde sa noha bežného turistu málokedy dostane. Rád totiž spoznáva nielen pamiatky, ale aj miestnych ľudí a na základe rozhovorov a zážitkov s nimi si utvára...
NAPÍŠTE NÁM