EN

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Ladislav Zibura


Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.
Po dvojici bestsellerů přichází princ Ládík s další knihou – tentokrát o cestě do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Ladislav Zibura se vydává do těch nejzapadlejších vesnic, aby mohl poslouchat příběhy místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a sovětské nostalgie. Své zážitky z kavkazského putování Zibura líčí s tradičním humorem a sebeironií, pro které ho čtenáři nenávidí a milují.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 248
EAN 9788026507017
Dátum vydania 30.11.2017
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo BIZBOOKS
Hmotnosť 0,564
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Po dvojici bestsellerů přichází Ladislav Zibura s novým dobrodružstvím – tentokrát se vydává do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a nostalgie po sovětských časech. Své zážitky z kavkazského putování líčí Zibura s humorem a ironií, pro které si získal popularitu nejen u příznivců cestopisů. Ať už je zrovna ztracený v horách, bojuje s nepřízní počasí, nebo omylem jí grilovaného ježka, vše přijímá s dokonalým nadhledem. Ziburův příběh je svědectvím o půvabu svobody a lehkosti života na cestách.

O čem to je:

Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.

Komu to můžu koupit:

Všem příznivcům cestování, poutavých příběhů a humoru.

Co se mi na tom může líbit:

Vtip, dobrodružství, hodně obrázků a krátký text.

Jak to skončí:

Přežije a vrátí se domů stopem.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Pěškopisy Ladislava Zibury"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Ladislav Zibura

Ladislav Zibura

Ladislav Zibura je cestovateľ, spisovateľ, novinár a copywriter. Pochádza z Českých Budějovíc. Študoval masmédiá, žurnalistiku a hospodársku politiku. Pracoval v Českom rozhlase. Ako cestovateľ sa venuje peším či cyklo túram, a potom o nich píše. Jeho knihy a prenášky sú založené na humore, nesú v sebe však aj posolstvo o sile ľudského ducha a dobrote ľudí po celom svete. V Slovenskom jazyku si môžete prečítať jeho knihy 40 dní pešo do Jeruzalema.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

vinlit.sk - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Na konci minulého roka vyšla Ladislavovi Ziburovi ďalšia z jeho série cestovateľských kníh. Tentoraz sa vydal prebádať menej navštevované krajiny ako Arménsko a Gruzínsko. Opäť má ale rovnaký cieľ ako v predchádzajúcej knihe – navštíviť miesta, kde sa noha bežného turistu málokedy dostane. Rád totiž spoznáva nielen pamiatky, ale aj miestnych ľudí a na základe rozhovorov a zážitkov s nimi si utvára...
NAPÍŠTE NÁM