EN

Prázdniny v Evropě

Ladislav Zibura


Stopování nezemřelo. To jen někteří stopaři.
Vložte řízek mezi chleby a vydejte se za čtvrtým prázdninovým dobrodružstvím s Ladislavem Ziburou. Tentokrát vás čeká 14 000 kilometrů stopem napříč Evropou. Ve společnosti svérázných řidičů vyrazíte z horkých Athén přes divoký Balkán, rodný střed a malebné Pobaltí až za polární kruh. Objevíte místa, která jste vždy chtěli navštívit, jen jste o nich dosud neslyšeli. A taky se přesvědčíte, že žijete na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.


Získané ocenenia:
Cena Hanzelky a Zikmunda, 2020, Nejlepší cestopis roku

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 312
EAN 9788026508861
Dátum vydania 24.10.2019
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo BIZBOOKS
Hmotnosť 0,637
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Máte rádi humor, dobrodružství a mnohahodinové čekání u silnice? Pak vložte řízek mezi chleby a vydejte se za čtvrtým prázdninovým dobrodružstvím s Ladislavem Ziburou. Tentokrát vás čeká 14 000 kilometrů stopem napříč Evropou. Ve společnosti svérázných řidičů vyrazíte z Polska přes malebné Pobaltí až za polární kruh a následně z horkých Athén přes divoký Balkán zpátky domů. Objevíte při tom místa, která jste vždycky chtěli navštívit, jen jste o nich dosud nevěděli. Vyslechnete příběhy neobyčejných lidí a přesvědčíte se, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Ďalšie tituly z rady "Pěškopisy Ladislava Zibury"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Ladislav Zibura

Ladislav Zibura

Ladislav Zibura je cestovateľ, spisovateľ, novinár a copywriter. Pochádza z Českých Budějovíc. Študoval masmédiá, žurnalistiku a hospodársku politiku. Pracoval v Českom rozhlase. Ako cestovateľ sa venuje peším či cyklo túram, a potom o nich píše. Jeho knihy a prenášky sú založené na humore, nesú v sebe však aj posolstvo o sile ľudského ducha a dobrote ľudí po celom svete. V Slovenskom jazyku si môžete prečítať jeho knihy 40 dní pešo do Jeruzalema.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM