EN

Klub Tygrů - Poklad u Bobří řeky

Thomas Brezina


Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.
Během návštěvy srubu u Bobří řeky se najednou ozve vysílačka a z ní je slyšet volání o pomoc. Hovor je však náhle ukončen. Kamarádům z Klubu Tygrů je jasné, že to byl Kevin. Vědí, že se vydal hledat ukrytý poklad a teď je v nebezpečí. Biggi, Luk a Patrik se chtějí pustit za ním. Když vyloví z divoké řeky láhev se stejnou mapkou k pokladu, jako měl Kevin, myslí si, že mají vyhráno. Bohužel ale netuší, že poklad hledají i nebezpeční zločinci!

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov Tiger Team - Schatzjagd am Biberfluss
Pôvodný jazyk nemčina
Séria Tigrí tím
Prekladateľ Dagmar Steidlová
Počet strán 136
EAN 9788025333822
Dátum vydania 19.10.2017
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,192
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Během návštěvy srubu u Bobří řeky se najednou ozve vysílačka a z ní je slyšet volání o pomoc. Hovor je však náhle ukončen a nastane tísnivé ticho. Kamarádům z Klubu Tygrů je hned jasné, že to byl Kevin. Vědí, že se vydal hledat ukrytý poklad a teď je v nebezpečí.

Biggi, Luk a Patrik se chtějí vydat v jeho stopách. Když vyloví z divoké řeky láhev a v ní najdou stejnou mapku k pokladu, jako měl Kevin, myslí si, že mají vyhráno. Bohužel ale netuší, že poklad hledají i nebezpeční zločinci!

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM