EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Jak se mají včelí medvídci

Jiří Kahoun


Jaro je tady! Copak dělají Čmelda a Brumda?
Po dlouhé zimě se sluníčko konečně rozkoukalo a svítilo, jak se sluší a patří. Hřálo a tahalo ze země kytičku za kytičkou. Žlutou, modrou, červenou, růžovou, fialovou a taky strakatou. Celá mez rozkvetla a čmeláčí maminka od rána uklízela. V chaloupce to vonělo jako o posvícení... A co dělají Čmelda a Brumda, jakpak se mají? To vám prozradí třetí knížka o starých známých včelích medvídcích, která volně navazuje na dvě předchozí.

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Ivo Houf
Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 104
EAN 9788000022246
Dátum vydania 22.7.2009
Vek od 5
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,549
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Po dlouhé zimě se sluníčko konečně rozkoukalo a svítilo, jak se sluší a patří. Hřálo a tahalo ze země kytičku za kytičkou. Žlutou, modrou, červenou, růžovou, fialovou a taky strakatou. Celá mez rozkvetla a čmeláčí maminka od rána uklízela. V chaloupce to vonělo jako o posvícení... A co dělají Čmelda a Brumda, jakpak se mají? To vám prozradí třetí knížka o známých včelích medvídcích, která volně navazuje na dvě předchozí.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Včelí mackovia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!