EN

Priateľstvo je…

Lisa Swerlingová, Ralph Lazar


Najkrajší darček pre vašich blízkych.
PRIATEĽSTVO JE... len tak byť spolu a nájsť čaro v každom okamihu, vidieť veci z iného uhla pohľadu a spoločne čeliť celému svetu. No priateľstvo je, aj keď ti kradne z taniera, zatiaľ čo sa nepozeráš, keď sa teší z toho, že si ťa môže doberať, keď sa smeje na tvojich trápnych vtipoch a súcití s tebou, hoci sa trápiš pre hlúposti. Priateľstvo má rôzne podoby. A práve tie najkrajšie, najhlbšie a najsmiešnejšie nájdeš v ilustrovanej knihe, ktorú držíš v rukách.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Friendship Is…
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Magdaléna Poppelková
Počet strán 272
EAN 9788056621837
Dátum vydania 14.5.2021
Vek od 12
Formát 152x152 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,34
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

PRIATEĽSTVO JE...

len tak byť spolu a nájsť čaro v každom okamihu, vidieť veci z iného uhla pohľadu a spoločne čeliť celému svetu. No priateľstvo je, aj keď ti kradne z taniera, zatiaľ čo sa nepozeráš, keď sa teší z toho, že si ťa môže doberať, keď sa smeje na tvojich trápnych vtipoch a súcití s tebou, hoci sa trápiš pre hlúposti.

Priateľstvo má rôzne podoby. A práve tie najkrajšie, najhlbšie a najsmiešnejšie nájdeš v ilustrovanej knihe, ktorú držíš v rukách. Tak si ju vezmi, prezri a zasmejte sa spolu s kamošmi.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Denisa Tomíková
Vo vnútri knihy nájdeš niekoľko viet. Konkrétne ich je 500 a ku každej je ilustrácia. Každý z nás má aspoň jedného priateľa. Je to človek, ktorý nás pozná najlepšie, s ktorým sme toho veľa zažili, ktorý pomôže keď je treba... A mohla by som pokračovať do nekonečna. Táto kniha ti pripomenie, čo je priateľstvo. Donúti ťa spomenúť si a usmievať sa. Keď som knihu otvorila ja, tak som sa sa zapozerala. Na tie milé ilustrácie a krátke vety. Vety sú síce krátke, ale maximálne výstižné. Pri kope som sa usmievala a predstavovala so konkrétne situácie, ktoré som s priateľmi prežila. Pri veľa vetách som sa doslova rehotala. Viem si túto knižku predstaviť ako darček pre priateľa alebo aj pre niekoho, kto si myslí, že priateľa nepotrebuje.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM