EN

Medicína

Veľké myšlienky

Kolektiv


Veľké myšlienky zrozumiteľne podané - pre odborníkov aj pre úplných začiatočníkov.
Ako sa diagnostikujú choroby? Čo je rakovina? Prečo si niektoré pandémie vyžiadajú toľko obetí? V knihe nájdete odpovede na tieto aj veľa iných otázok, dozviete sa o zásadných pokrokoch a objavoch, ktoré formujú naše súčasné poznatky o medicíne a pomáhajú nám chrániť a podporovať naše zdravie. Či už študujete medicínu, prírodné vedy, pracujete v zdravotníctve, alebo ste úplný laik, táto kniha vás určite má čím zaujať.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Nikoleta Račková
Počet strán 336
EAN 9788056625613
Dátum vydania 18.3.2022
Vek od 15
Formát 205x240 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,98
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ako sa diagnostikujú choroby? Čo je rakovina? Prečo si niektoré pandémie vyžiadajú toľko obetí? V knihe nájdete odpovede na tieto aj veľa iných otázok, dozviete sa o zásadných pokrokoch a objavoch, ktoré formujú naše súčasné poznatky o medicíne a pomáhajú nám chrániť a podporovať naše zdravie.

Kniha Veľké myšlienky: Medicína zrozumiteľne a výstižne približuje najvýznamnejšie míľniky v dejinách medicíny a ponúka prehľadné schémy a vtipné ilustrácie, ktoré jednoducho vysvetľujú zložité teórie.

Či už študujete medicínu, prírodné vedy, pracujete v zdravotníctve, alebo ste úplný laik, táto kniha vás určite má čím zaujať.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Veľké myšlienky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

laska ku kniham - Medicína

Ak máte neustály hlad po informáciách a chcete sa dozvedieť viac o ľudskom tele rozobratom na tie najmenšie čiastočky, siahnite po tejto šikovnej encyklopédii. Rozoberá poznatky od Staroveku až po súčasnosť, dozviete sa z nej neskutočné množstvo zaujímavostí o rôznych typoch liečiv, významných osobnostiach z fachu a môžete sledovať pokrok, ktorý sme ako ľudstvo za tých niekoľko stoviek rokov dosia...
NAPÍŠTE NÁM