EN

Klub Tygrů - Žraločí pevnost

Thomas Brezina


Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!
Klub Tygrů tráví prázdniny u moře. Během jedné noční výpravy se Biggi, Luk a Patrik setkají s pomateným mužem, který vzbudí jejich zvědavost. Co je za podivnými událostmi, které se tu odehrávají? Lidé si vyprávějí o zatopené ruině hradu a o obrovských žralocích. Podaří se Klubu Tygrů odhalit pravdu? Pátrání je dostane na stopu zločinu, a nakonec se ocitají v ohrožení života.

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk čeština
Séria Tigrí tím
Prekladateľ Dagmar Steidlová
Počet strán 120
EAN 9788025352113
Dátum vydania 29.7.2021
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,186
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Klub Tygrů tráví prázdniny u moře. Během jedné noční výpravy se Biggi, Luk a Patrik setkají s pomateným mužem, který několika záhadnými poznámkami vzbudí jejich zvědavost. Co nebo kdo je za podivnými událostmi, které se v okolí odehrávají? Lidé si vyprávějí historky o zatopené ruině hradu a obrovských žralocích na dně moře. Podaří se Klubu Tygrů odhalit pravdu? Pátrání je dostane na stopu zločinu a sami se nakonec ocitají v ohrožení života.

Přidej se k nim i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM