EN

Vzestup Školy dobra a zla

Soman Chainani


Poznejte magický svět, podle kterého vznikl filmový hit na Netflixu!
Bitva mezi dobrem a zlem se blíží. Svedou ji dva bratři. Jeden dobrý, jeden zlý. Společně hlídají Nekonečný les. Společně vybírají studenty do Školy dobra a zla. Společně je trénují, učí a připravují na jejich osudy. A pak se stane něco, co změní všechny a všechno. Kdo přežije a kdo bude vládnout Škole? Cesta za úžasnými dobrodružstvími, která se skrývají ve Škole dobra a zla, právě začíná. Máte odvahu se na ni vydat?

Informácie

Číslo dielu 7
Jazyk čeština
Prekladateľ Magdaléna Stárková
Počet strán 320
EAN 9788076616066
Dátum vydania 17.10.2022
Vek od 11
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,466
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Bitva mezi dobrem a zlem začíná. Dva bratři. Jeden dobrý. Jeden zlý. Společně hlídají Nekonečný les. Společně vybírají studenty do Školy dobra a zla. Společně je trénují, učí, připravují na jejich osudy. A pak se něco stane. Něco neočekávaného. Něco mocného. Něco, co změní všechny a všechno. Kdo přežije? Kdo bude vládnout Škole?

Cesta začíná právě tady. Každý krok je plný kouzel, překvapení a odvážných skutků, které mají otestovat statečnost, věrnost, vaše pravé já. Ale zavedou vás jen na samotný začátek dobrodružství, která se skrývají ve Škole dobra a zla.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Škola dobra a zla"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vyštudoval anglickú a americkú literatúru na Harvarde a filmovú vedu na univerzite v Kolumbii. Svoju kariéru odštartoval ako scenárista a režisér. Jeho filmy boli premietané na viac ako 150 filmových festivaloch po celom svete. Ako spisovateľ sa preslávil sériou kníh Škola dobra a zla, z ktorej sa globálne predali milióny výtlačkov a bola preložená do viac ako 30 jazykov. Spoločnosť Netflix momentálne pracuje na jej filmovej adaptácii. Všetky časti série trhali rebríčky predajnosti. Viac o autorovi a jeho tvorbe sa dozviete na www.somanchainani.net
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM