EN

Srdcerváči: Omalovánky

Alice Oseman


Obrázky plné lásky, života a všeho, co se stane mezi tím. Omalovánky ke komiksové sérii Srdcerváči
Jedinečné omalovánky k populární komiksové sérii Srdcerváči jsou plné nádherných obrázků. Vybarvujet si s Nickem, Charliem a jejich kamarády - navíc zde najdete několik dříve nepublikovaných ilustrací. Užijte si ty nejpopulárnější scény z příběhu Nicka a Charlieho - jejich první polibek nebo třeba výlet do Paříže. Těšte se také na Nellie, Taa a Elle, Taru a Darcy a mnoho dalších! V obrázcích najdete i prázdné komiksové bubliny pro vlastní myšlenky a vtípky nebo celý mini komiks o Taře a Darcy.

Informácie

Jazyk čeština
Séria Motýliky
Počet strán 96
EAN 8594050434479
Dátum vydania 19.9.2022
Vek od 12
Formát 163x238 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,212
Typ kniha - maľovanky
Väzba brožovaná lepená

Jedinečné omalovánky k populární komiksové sérii Srdcerváči jsou plné nádherných obrázků. Vybarvujet si s Nickem, Charliem a jejich kamarády - navíc zde najdete několik dříve nepublikovaných ilustrací.

Užijte si ty nejpopulárnější scény z příběhu Nicka a Charlieho - jejich první polibek nebo třeba výlet do Paříže. Těšte se také na Nellie, Taa a Elle, Taru a Darcy a mnoho dalších! V obrázcích najdete i prázdné komiksové bubliny pro vlastní myšlenky a vtípky nebo celý mini komiks o Taře a Darcy.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Motýliky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Alice Oseman

Alice Oseman

Alice Osemanová je oceňovaná spisovateľka, ilustrátorka a scenáristka. Narodila sa v roku 1994 v britskom Kente. Je autorkou úspešných YA románov o najrôznejších katastrofách dospievania: Solitaire, Radio Silence, I Was Born for This a Loveless . Je tiež autorkou LGBTQ+ YA romantického komiksu Motýliky a scenáristkou, tvorkyňou a výkonnou producentkou televíznej adaptácie Heartstoppers, ktorú poznáte z Netflixi. Debutovala románom Solitaire ako devätnásťročná. Jej romány aj komiksy získali nominácie na YA Book Prize, Inky Awards, Carnegie Medal aj Goodreads Choice Award.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM