EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Tufova dobrodružství

George R. R. Martin


Krkolomné eskapády dobráckého obra Havilanda Tufa
Cyklus povídek Tufova dobrodružství vznikal v průběhu 80. let a má své stejně oddané příznivce stejně jako jiné autorovi práce. Krkolomné eskapády dobráckého obra Havilanda Tufa jsou napsány svižně a s humorem, a přitom tak napínavě, že čtenáři od vydání této sbírky autora znovu a znovu žádají, aby v psaní Tufových příběhů pokračoval.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 400
EAN 9788025903247
Dátum vydania 3.11.2014
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,529
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

George R. R. Martin se bravurně pohybuje ve všech žánrech literární fantastiky. Jeho fantasy ságu Píseň ledu a ohně znají miliony fanoušků po celém světě, i díky jejímu zdařilému převedení do podoby televizního seriálu Hra o trůny.

Cyklus povídek Tufova dobrodružství vznikal v průběhu 80. let a má své stejně oddané příznivce stejně jako jiné Martinovy práce. Krkolomné eskapády dobráckého obra Havilanda Tufa jsou napsány svižně a s humorem, a přitom tak napínavě, že čtenáři od vydání této sbírky autora znovu a znovu žádají, aby v psaní Tufových příběhů pokračoval.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!