EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Rychlovky s Kajdou

99 rychlých receptů, které musíte vyzkoušet

Lukáš Vokrouhlík


První kuchařka Lukáše Vokrouhlíka alias Kajdy!
První kuchařka hvězdy populárního pořadu Mňam aneb Prima Vařečka a gastronomického pořadu Rychlovky na TV Stream Lukáše Vokrouhlíka alias Kajdy! Kuchařka v duchu „snadno a rychle“ zahrnuje devětadevadesát jednoduchých receptů zhotovitelných do 30 minut. Recepty jsou rozděleny do několika kategorií, a to na předkrmy, polévky, hlavní jídla, dezerty, saláty a sendviče. Kniha vznikla ve spolupráci s renomovanou fotografkou jídla a decoru Alenou Hrbkovou a s firmami M&S a Lagris.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 168
EAN 9788075051585
Dátum vydania 31.8.2015
Vek od 15
Formát 165x220 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,498
Typ kniha
Väzba mäkké dosky z kartónu

První kuchařka hvězdy populárního pořadu Mňam aneb Prima Vařečka a gastronomického pořadu Rychlovky na TV Stream Lukáše Vokrouhlíka alias Kajdy!

Kuchařka v duchu „snadno a rychle“ zahrnuje devětadevadesát jednoduchých receptů zhotovitelných do 30 minut. Recepty jsou rozděleny do několika kategorií, a to na předkrmy, polévky, hlavní jídla, dezerty, saláty a sendviče.

Kniha vznikla ve spolupráci s renomovanou fotografkou jídla a decoru Alenou Hrbkovou a s firmami M&S a Lagris.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM