EN

Klub Tygrů - Utajená laboratoř

Thomas Brezina


Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.
Patrik našel v lese ochočeného králíka. Cestou domů ho začaly pronásledovat dvě podezřelé osoby a zvláštní zájem o ušáka projevuje i podivný ochránce zvířat. Biggi, Luk a Patrik tuší, že nejde o obyčejného ztraceného domácího mazlíčka. Při pátrání objeví utajenou laboratoř, ve které se provádí zakázané pokusy na zvířatech. Kamarádi z Klubu tygrů jdou opět do akce. Zvířata je potřeba zachránit! Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Informácie

Žáner detektívka
Jazyk čeština
Originálny názov Tiger Team - Das verbotene Labor
Původní jazyk nemčina
Počet strán 136
EAN 9788025326671
Dátum vydania 22.2.2016
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,187
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.

Patrik našel v lese ochočeného králíka. Cestou domů ho začaly pronásledovat dvě podezřelé osoby a zvláštní zájem o ušáka projevuje i podivný ochránce zvířat. Biggi, Luk a Patrik tuší, že nejde o obyčejného ztraceného domácího mazlíčka. Při pátrání objeví utajenou laboratoř, ve které se provádí zakázané pokusy na zvířatech. Kamarádi z Klubu tygrů jdou opět do akce. Zvířata je potřeba zachránit!

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM