EN

Cizí agent

Brad Thor


Akční špionážní thriller v nejlepší tradici Fredericka Forsytha.
Hrozba velkých teroristických útoků se stupňuje, nikdo není v bezpečí. CIA proto do akce povolává Scotta Harvatha. Bývalý příslušník Navy SEALs nyní pracuje u zpravodajské agentury, vykonávající tajné operace z rozkazu prezidenta. Ale i Moskva má své eso v rukávu: muže, který žije, aby zabíjel. Netrvá dlouho a cesty obou mužů se zkříží. Nastává boj na život a na smrt, odehrávající se v evropských metropolích i pouštním prachu Sýrie a Jordánska.

Informácie

Žáner triler
Jazyk čeština
Počet strán 352
EAN 9788026414360
Dátum vydania 24.4.2017
Vek od 14
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Evropa se otřásá výbuchy brutálních teroristických útoků a hrozí nebezpečí, že teror bude za chvíli doslova na prahu Bílého domu. Je čas zahájit dramatickou odvetnou akci pod taktovkou CIA. A výjimečná akce si žádá výjimečného muže.

Tím je Scott Harvath, bývalý příslušník Navy SEALs, nyní pracovník soukromé zpravodajské agentury, která vykonává tajné operace přímo z rozkazu prezidenta USA. Hluboko v srdci Kavkazu má však Moskva také své eso v rukávu, muže jménem Saša Besajev, jenž žije jenom pro to, aby zabíjel. A pro splnění svého úkolu zabije tolik Američanů, kolik jich bude potřeba.

Za krátkou dobu se cesty obou mužů osudově protnou a nastává boj na život a na smrt, který se odehrává v evropských metropolích i pouštním prachu Sýrie a Jordánska.

Akční špionážní thriller v nejlepší tradici Fredericka Forsytha.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Scot Harvath"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!