EN

Ľadové kráľovstvo - Polárna žiara - Cestovný denník

Becky Matheson, Jessica Julius


Cestovný denník z dobrodružného putovania na Kryštálovú slávnosť! Napísali Anna, Elsa, Kristoff a tiež Olaf a Sven!
Anna, Elsa, Kristoff, Olaf a Sven pomáhajú Kamienkovi získať stopársky kryštál. Len s ním sa totiž malý troll môže zúčastniť na Kryštálovej slávnosti – najdôležitejšej udalosti v živote trollov. Musia to zvládnuť za tri dni, kým sa na oblohe rozsvieti magická polárna žiara.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 162
EAN 9788025238691
Dátum vydania 6.2.2017
Vek od 7
Formát 140x208 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,35
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf a Sven pomáhajú Kamienkovi získať stopársky kryštál. Len s ním sa totiž malý troll môže zúčastniť na Kryštálovej slávnosti – najdôležitejšej udalosti v živote trollov. Vydávajú sa na nebezpečnú cestu, na konci ktorej ich čaká nádherné divadlo farieb a svetiel – kúzelná polárna žiara. Všetko, čo zažili na dobrodružnej výprave, zapísali a zakreslili do tohto cestovného denníka. So zápiskami im pomáhali dokonca aj Olaf s Sven. Zaznamenali rôzne poznatky o prírode a o živote a zvykoch trollov, aby si o ceste za polárnou žiarou mohli ľudia prečítať aj o niekoľko rokov. Tento denník bude mať v arrendelskej kráľovskej knižnici čestné miesto.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ľadové královstvo"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!