EN

Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy (trojbox)

Ladislav Zibura


Dobrodružství ze sedmi zemí světa v dárkovém trojboxu
Rádi objevujete a sníte o dalekých cestách? Vydejte se za svobodou ve společnosti Ladislava Zibury. Mladý autor chodí pěšky světem, tráví čas s hodnými lidmi a pátrá po dobrodružstvích. Své cesty líčí s nadsázkou, humorem a nakažlivým optimismem. Ziburovy knihy jsou díky tomu svědectvím o půvabu svobody a kráse života na cestách. Zasněte se u nich a nechte si vyprávět příběhy ze světa mnohem lepšího, než je ten v televizi. Dárkový trojbox: 3 knihy + pexeso.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 896
EAN 9788026508137
Dátum vydania 22.11.2018
Vek od 12
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo BIZBOOKS
Hmotnosť 1,85
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Rádi objevujete a sníte o dalekých cestách? Vydejte se za svobodou ve společnosti Ladislava Zibury. Mladý autor chodí pěšky světem, tráví čas s hodnými lidmi a pátrá po dobrodružství. Své cesty líčí s nadsázkou, humorem a nakažlivým optimismem. Ziburovy knihy jsou díky tomu svědectvím o půvabu svobody a kráse života na cestách. Zasněte se u nich a nechte si vyprávět příběhy ze světa mnohem lepšího, než je ten v televizi.

V dárkovém trojboxu najdete tři knížky – 40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii plus pexeso na motivy ilustrací ze Ziburových knih z dílny ilustrátorského dua Tomski & Polanski.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Pěškopisy Ladislava Zibury"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Knihožrút - Tibor Porubän - Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy

thumbnail Na sociálnych sieťach sa označuje ako princ, presnejšie ako Princ Ládik. Napriek svojmu mladému veku má už čo-to vo svojich nohách. Ako by aj nie, keď ako dobrovoľný pútnik prešiel rôzne časti sveta a o svojich zážitkoch sa so svojimi čitateľmi podelil v troch knihách, pričom tú štvrtú usilovne pripravuje. V čase, kedy je okolo cestovania vďaka ére sociálnych sietí celosvetový hype a...
NAPÍŠTE NÁM