EN

Hraničářův učeň - Kniha šestnáctá - Útěk z Falaise

John Flanagan


Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen
Když jejich plán na záchranu galického prince strašlivě selže, Will Dohoda a jeho učeňka Maddie jsou uvězněni na hradě Falaise. Nebezpečný baron Lassigny má v úmyslu držet je i prince za každou cenu v zajetí, ale Will a Maddie jsou odhodláni uprchnout a pokusit se zachránit prince ještě jednou. Všechno se však zdá být proti nim. Dokážou i tentokrát zvítězit?

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 16
Jazyk čeština
Prekladateľ Eva Dejmková
Počet strán 240
EAN 9788025250709
Dátum vydania 25.10.2021
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,338
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Když jejich plán na záchranu galického prince strašlivě selže, Will Dohoda a jeho učeňka Maddie jsou uvězněni na hradě Falaise. Nebezpečný baron Lassigny má v úmyslu držet je i prince za každou cenu v zajetí, ale Will a Maddie jsou odhodláni uprchnout.

Pokud se chtějí vrátit domů, musejí najít způsob, jak přelstít barona a dostat se ven ze zamčené věže. Pomohou i přátelé z domova a útěk se zdá být na dosah. Jenže špinavé baronovy triky všechno překazí.

Tváří v tvář nebezpečným hrozbám, bitvám s rytíři a novému, riskantnímu plánu na záchranu prince musejí hraničáři předvést, co dovedou. Vše se však tentokrát zdá být proti nim. Podaří se jim znovu zvítězit?

Ďalšie tituly z rady "Hraničiarov učeň"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM