EN

Ať to zůstane mezi námi

Francis Veber


Vzpomínky francouzského režiséra, herce, dramatika a scenáristy Francise Vebera na zlatou éru francouzské kinematografie.
Vzpomínky francouzského režiséra, herce, dramatika a scenáristy Francise Vebera na zlatou éru francouzské kinematografie. Spolupracoval s Pierrem Richardem na komediích Uprchlíci, Hračka nebo Otec a otec či Jeanem Paulem Belmondem na filmu Muž z Acapulka.

Informácie

Žáner životopis
film
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788073886226
Dátum vydania 7.2.2012
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,49
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Vzpomínky francouzského režiséra, herce, dramatika a scenáristy Francise Vebera na zlatou éru francouzské kinematografie. Francis Veber začínal jako novinář, v šedesátých letech se etabloval jako filmový scenárista, později i jako režisér. Debutoval v roce 1976 komedií Hračka v hlavní roli s Pierrem Richardem, se kterým pak natočil další úspěšné filmy jako Kopyto, Otec a otec nebo Uprchlíci. Spolupracoval i s Jeanem Paulem Belmondem, například při natáčení Muže z Acapulka, kde byl Veber autorem námětu. Jeho nejúspěšnějším filmem je Blbec k večeři, který byl v šesti kategoriích nominován na Césara.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!