EN

Černo-humorný kalendář historických průšvihů a přešlapů.
Máte fakt špatný den? Myslíte si, že už nemůže být hůř? Tak to se možná pletete. Stačí otevřít tento černo-humorný kalendář historických průšvihů a přešlapů a hned zjistíte, že zrovna v tento den byl na tom někdo ještě mnohem hůř než vy. Nepovedené dny v této knize, vyzobané ze všech myslitelných oblastí dějin a z míst po celé zeměkouli vás pobaví, poučí a hlavně vám dají zapomenout na ten váš „den blbec“.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 472
EAN 9788026423065
Dátum vydania 3.12.2018
Vek od 12
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,649
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Máte fakt špatný den? Myslíte si, že už nemůže být hůř? Tak to se možná pletete. Stačí otevřít tento černo-humorný kalendář historických průšvihů a přešlapů a hned zjistíte, že zrovna v tento den byl na tom někdo ještě mnohem hůř než vy. Nepovedené dny v této knize, vyzobané ze všech myslitelných oblastí dějin a z míst po celé zeměkouli vás pobaví, poučí a hlavně vám dají zapomenout na ten váš „den blbec“. Až si přečtete, jak dopadl dohazovač, který seznámil krále Jindřicha VIII. s jeho ženou, poznáte hoteliéra, který protrhl plátno jednoho z Picassových obrazů, či se dozvíte o chlapíkovi, který prodal 10 % akcií společnosti Apple za pouhých 800 dolarů, pochopíte, že na světě je pořád dobře.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

nathalys-reading.blogspot.cz - Michael Farquhar - Den blbec

Jediné, čo som o autorovi vedela, bolo to, že Michael Farquhar je bývalým pisateľom a editorom The Washington Post a najpredávanejším autorom mnohých kníh (ktoré som nikdy nečítala). Ale anotácia vyzerala tak zaujímavo, že som po nej musela siahnuť. Verila som, že ma vytrhne z pazúrov zlej nálady a že sa zasmejem. Potrebovala som to ako soľ. Ako to dopadlo? Je to naozaj také vtipné a hrozné, aby s...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!