EN

Padnout a vstát

Estelle Maskame


Novinka od autorky bestsellerové série DIMILY.
MacKenzie moc dobře ví, jaký dopad má smrt někoho blízkého na ty, kteří zůstanou. Sama si takovým smutkem prošla, takže když při autonehodě zemřou rodiče jejího kamaráda Jadena, nechá ho raději být. Po několika měsících na něj ale narazí a staré city jsou zpět. Málem spolu před nehodou začali chodit, a i když se to snažila vytěsnit, uvědomuje si, jak moc jí chyběl. Bude mít odvahu otevřít se člověku, jehož blízkost v ní jitří staré rány?

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov Dare to Fall
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 256
EAN 9788025344071
Dátum vydania 3.10.2019
Vek od 15
Formát 135x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,304
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

MacKenzie Riversová moc dobře ví, jaký dopad má smrt někoho blízkého na ty, kteří zůstanou. Sama si takovým ničivým smutkem prošla, takže když při autonehodě zemřou rodiče jejího kamaráda, nechá ho raději být. Možná to není správné, ale soužití s alkoholickou matkou a netečným otcem ji vysiluje natolik, že další problémy raději ignoruje.

Po několika měsících ale na Jadena náhodou narazí. A dřív, než stihne znovu vystavět svou obrannou zeď, jsou zpátky staré vzpomínky a city. Málem spolu před nehodou začali chodit, a i když se to snažila vytěsnit, o to víc si nyní uvědomuje, jak moc jí chyběl.

Bude mít ale odvahu otevřít se člověku, jehož blízkost v ní jitří staré rány?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Estelle Maskame

Estelle Maskame

Estelle Maskame pochádza zo Škótska a s písaním začala už ako trinásťročná. Keď mala šestnásť rokov dokončila svoju prvú trilógiu s názvom DIMILY, ktorá je skratkou pre anglickú vetu Did a Mention I Love You, čo v preklade znamená Vieš, že ťa milujem? Tú o rok neskôr zakúpilo vydavateľstvo Black&White. Takmer okamžite vystrelila na vrchné rebríčky predajnosti, fanúšikovskú základňu si vytvorila aj zverejňovaním svojej tvorby na sociálnej sieti Wattpad. Jej trilógia sa tak stala obrovským hitom ešte pre vydaním. Miluje čítanie aj písanie a obe činnosti najradšej vykonáva z pohodlia postele.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM