EN

Bratrstvo - Kniha druhá - Nájezdníci

John Flanagan


Volavky se vydávají na svou první výpravu.
Hal a bratrstvo Volavek se vydávají pronásledovat Zavaka a jeho loď s drahocenným nákladem. Zastihne je však blížící se zima, a tak musejí vyhledat útočiště, aby přečkali mrazivé roční období.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Originálny názov Brotherband 2 - The Invaders
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Bratrstvo
Počet strán 416
EAN 9788025248799
Dátum vydania 3.8.2020
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,498
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Hal a jeho bratrstvo Volavek dokázali nemožné. Tato skupina vyděděnců, o které nikdo nestál, porazila zdánlivě mnohem silnější soupeře a zvítězila v tradiční soutěži bratrstev mladých skandijských bojovníků. Oslava Volavek však vezme krátký konec, když jejich vinou dojde k loupeži andomalu, posvátného kamene Skandijců.

Volavkám zbývá jediné: vyplout za lupiči, pokusit se dostihnout jejich loď a získat drahocenný kámen zpět. To však znamená překonat bouřlivé moře, přežít krutou zimu a bojovat s nebezpečnými piráty, kteří jsou odhodláni bránit svou kořist za každou cenu. Dokonce ani drsný výcvik, který Hal se svými přáteli podstoupili coby bratrstvo, a pomoc jednoho z nejlepších bojovníků Skandie nemusejí stačit, aby se mohli vrátit domů s andomalem – nebo živí.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Bratrstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM