EN

Bratrstvo - Kniha osmá - Návrat Temudžajů

John Flanagan


Volavky se chystají do boje s válečníky z východních stepí
Volavky se znovu vydávají na cestu v tomto osmém napínavém příběhu z dobrodružné série Bratrstvo. Skandie, vlast bratrstva Volavek, je v ohrožení. Temudžajové, nelítostní válečníci z východních stepí, se nikdy nevzdali plánů na její ovládnutí a nyní jsou zpět. Hal a jeho posádka budou muset zdolat zrádnou ledovou řeku a vodopády, aby se pokusili je zastavit.

Informácie

Číslo dielu 8
Jazyk čeština
Séria Bratrstvo
Prekladateľ Eva Dejmková
Počet strán 304
EAN 9788025253649
Dátum vydania 15.8.2022
Vek od 10
Formát 127x198 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,401
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

V osmé knize napínavé série Bratrstvo se Volavky utkají s dosud nejhrozivějším nepřítelem.

Skandie, vlast Volavek, je v nebezpečí. Nemilosrdní válečníci z východních stepí Temudžajové se nikdy nevzdali svých plánů na její ovládnutí. Po poslední porážce od Skandijců, jimž pomáhal legendární araluenský hraničář, vyčkávali Temudžajové mnoho let a nyní se dávají znovu do pohybu.

Skandijci soustřeďují svou obranu v jednom z horských průsmyků a připravují se na boj – jenže co když Temudžajové najdou jinou cestu z vnitrozemí na pobřeží? Skandijský oberjarl Erak posílá bratrstvo Volavek proti proudu Ledové řeky, aby tuto možnost prozkoumalo.

A zastavilo Temudžaje za každou cenu.

Ďalšie tituly z rady "Bratrstvo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan pochádza z Austrálie. Predtým, ako sa stal svetoznámym autorom fantasy literatúry, pracoval dlhé roky v reklamnej agentúre odkiaľ neskôr prešiel do sveta televízie. Je spoluautorom sitcomu Hey Dad...! K písaniu ho priviedol jeho syn. John sa ho zúfalo snažil priviesť k čítaniu, podarilo sa mu to až vlastnými príbehmi, ktoré posúval malému Michaelovi ako beta čitateľovi. Dnes je z týchto príbehov celosvetovo úspešná séria Hraničiarov učeň.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM